KARIÉRA
V DINU

DINO TOYS

HLAVNÍ ÚČETNÍ

caret-down caret-up caret-left caret-right

Do naší pobočky v Mnichově Hradišti hledáme hlavní účetní.

Náplň práce:

Vedení a odpovědnost za účetní a fakturační oddělení (4 – 5 členný tým).
Kompletní zpracování účetní agendy 2 českých společností.
Kontrola účetních knih a účtování složitějších a uzávěrkových transakcí (majetek, odpisy, kurzové přecenění, roční uzavření knih, dohadné a opravné položky, rezervy, proúčtování licenčních hlášení).
Příprava všech daňových přiznání a komunikace s FÚ (DPH, KH, SH, silniční daň, vyúčtování srážkové daně, daň z nemovitosti).
Příprava roční účetní závěrky dle ČSÚ (kompletní zpracování finančních výkazů, přílohy k účetní závěrce, zprávy o vztazích a výroční zprávy).
Spolupráce s auditory a daňovými poradci v rámci roční účetní závěrky a přípravy DPPO.
Komunikace s externí mzdovou účetní firmou, proúčtování mzdových rekapitulací.
Měsíční reporting dle požadavků vedení společnosti.
Úzká spolupráce s finančním manažerem.
Vytváření a aktualizace účetních směrnic, nastavování účetního softwaru ve spolupráci s IT oddělením.
Zpracování roční inventury skladových zásob.
Zastřešení práce fakturačního oddělení (oblast DPH, nastavení účtování, řešení legislativních změn a jejich uvedení do praxe).
Sledování legislativních změn v oblasti účetnictví a daní.
Podpora vedení společnosti v personální agendě účetního a fakturačního oddělení (najímání nových zaměstnanců, roční hodnotící pohovory).

Požadavky:

VŠ / SŠ vzdělání ekonomického směru.
Praxe na pozici hlavní účetní min. 5 let.
Znalost práce s účetním systém Navision výhodou.
Pokročilá znalost MS Excel podmínkou (složitější funkce a kontingenční tabulky).
Komunikativní znalost AJ.
Zkušenost s vedením menšího pracovního týmu
Odpovědnost, samostatnost, orientace na detail a schopnost organizace.
Umění motivace, logické myšlení a nadhled při řešení problémů.

Nabízíme:

Práce v menším přátelském kolektivu
Flexibilní pracovní doba a možnost práce na home office
Služební telefon a notebook
Stravenky (80 Kč), individuální kvartální a roční bonus
5 týdnů dovolené
Možnost výběru externích školení
Pravidelný team-building (setkání s kolegy z pražské kanceláře)

Pracoviště: Mnichovo Hradiště (dle dohody možnost občasné práce v pražské kanceláři – P4 Háje)
Nástup: ihned

V případě, že Vás nabídka pozice zaujala a splňujete námi uvedené požadavky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v ČJ na email dedkova@dinotoys.cz