Asistentka obchodního oddělení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • velice pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • výbornou znalost angličtiny slovem i písmem
  • velmi dobré znalosti MS Office, především MS Excel
  • znalost systému Microsoft Dynamic NAV výhodou
  • řidičský průkaz (aktivní řidič)

Náplň práce:

  • obchodní komunikace, administrativní zpracování nabídek, pravidelné informování zákazníků o novinkách a marketingových aktivitách společnosti
  • tvorba a správa ceníků zákazníků
  • administrativní podpora obchodní ředitelky a key account managera
  • koordinace práce a administrativní podpora obchodních zástupců
  • příprava nabídek pro sezónní katalogy zákazníků
  • správa a aktualizace potvrzených prodejních akcí
  • účast na veletrzích a obchodních akcích zákazníků
  • práce s B2B a B2C zákazníky

Nabízíme:

  • různorodou a zajímavou práci
  • stabilní zázemí české společnosti
  • práci v přátelském kolektivu
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • stravenky
  • pět týdnů dovolené

V případě zájmu prosím posílejte Vaše životopisy i s průvodním dopisem na adresu podlipna@dinotoys.cz.

Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr